Lihtsuses peitub ilu! Ja meie ilus pühapäev ❤️ Ps! Rohkem pilte, kui juttu 😜

📸 Elis Kiin

Kõik algas nagu ikka.. Pühapäev… töiselt. Degita oli sõbranna juures ja Ralfi viisin ma vanavanemate juurde.

Lubades neile, et ehk täna tuleb ka jänku ja kindlasti värvime ka mune.

Elisega oli meil ka plaan minna pildistama, koos Degitaga ja midagi hoopis teisest küljest kui eelnev võimas fotoshoot. Tulemas on ju ka emadepäev eksole….

Vehkisin töö korralikult tehtud… kiired ringid pesus ja valmis Me naised olimegi. Käisime pildistamas Kassaris. Imeline ilm oli. ELis nagu ikka ( proff ) sai meid kiirelt pildistatud. Kuna Degita väsis ruttu ja juba ronisid erinevad paharetid talle ligi 😜 aga pildid saime tehtud ja tubli ELis saatis juba esimesed kaunid pildid mulle.. jagan ka teiega ❤️


📸 ELis Kiin

📸ELis Kiin

📸ELis Kiin

Pikem jutt pildistamisest juba eraldi ja kui teised pildid ka käes!

Aitäh sulle armas! ❤️

Koju jõudes oli Ralf veel sugulastele külla läinud ja Me otsustasime Degitaga munad ära värvida ja kui Ralf jõuab siis paneme kleepsud ka peale.

Lõpuks jõudis ka meie Ralf… Deksu ei jõudnud venda ära oodata.. ( jänku munad olid veel peidus ju ) Deksu kleepis oma tibud kohe ära ja venna kleepsud pani Ralfi ootama…

Venna jõudis, pesime käed ja läks lahti Ralfi kleepimine… Ralf oli niiiii ametis, eelneval aastal ta ei saanud veel midagi aru, mida see endast kujutab.

Kui kõik kleepsud said kleebitud läks jänku jahiks.

Rõõm oli näha lapsi naeratamas ja kilkamas. Nad olid nii õnnelikud… aga mina… väga väsinud 😆

Ühed super toredad pühad eksole…

Nüüd tibud magavad ja ma olen ka väga väsinud… üks ilus lõputu päev oli täna! Kui tahad saad alati kõik soovitud tegevused tehtud! Ja rohkemgi veel!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga